Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Personalization
eu: Pertsonalizazioa
