Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Browser
fr: Navigateur

en: About
fr: À propos

en: Browsers
fr: Navigateurs

en: Platforms
fr: Plates-formes

en: Platform
fr: Plate-forme

en: Personalization
fr: Personnalisation
