Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Browser
hr: Preglednik

en: About
hr: Opis

en: Personalization
hr: Personalizacija
