Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: About
km: អំពី

en: Personalization
km: ការ​តម្រូវ​តាម​បុគ្គល
