Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Browser
lt: Naršyklė

en: About
lt: Apie

en: Personalization
lt: Suasmeninimas
