Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Browser
lv: Pārlūks

en: About
lv: Par

en: Personalization
lv: Personalizēšana
