Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Browser
oc: Navigador

en: About
oc: A prepaus

en: Personalization
oc: Personalizacion
