Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: About
pl: O stronie

en: Browsers
pl: Przeglądarki

en: Platform
pl: Platforma

en: Personalization
pl: Personalizacja
