Personalize Browscap Context (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Browser
ru: Браузер

en: User Agent
ru: Программа пользователя

en: About
ru: Информация

en: Platforms
ru: Платформы

en: Platform
ru: Платформа

en: Personalization
ru: Персонализация
