Personalize Pages (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: No pages available.
be: Няма даступных старонак.

en: Page
be: Старонка

en: Personalization
be: Персаналізацыя
