Personalize Pages (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Page
lv: Lapa

en: Personalization
lv: Personalizēšana
