Personalize Pages (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Remove
mg: Esory
