Personalize Pages (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Page
se: Siidu
