Personalize Pages (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Pages
si: පිටු

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය
