Personalize Pages (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Pages
am: ገፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Page
am: ገጽ
