Personalize Pages (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Page
bs: Strana
