Personalize Pages (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Remove
cy: Symud

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Page
cy: Tudalen
