Personalize Pages (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་
