Personalize Pages (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Page
ka: გვერდი
