Personalize Pages (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Page
km: ទំព័រ

en: Personalization
km: ការ​តម្រូវ​តាម​បុគ្គល
