Personalize Pages (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Save
os: Ныффысс
