Personalize Pages (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Pages
pt: Páginas

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Remove
pt: Remover

en: Edit
pt: Editar

en: Save
pt: Guardar

en: Page
pt: Página
