Personalize Pages (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Edit
af: Wysig

en: Save
af: Stoor

en: Page
af: Bladsy
