Personalize Pages (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Pages
ar: الصفحات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Page
ar: الصفحة

en: Personalization
ar: التخصيص
