Personalize Pages (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Pages
el: Σελίδες

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Page
el: Σελίδα

en: Personalization
el: Εξατομίκευση
