Personalize Pages (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: Page
gl: Páxina

en: Personalization
gl: Personalización
