Personalize Pages (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Page
hy: Էջ
