Personalize Pages (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Personalization
ta: தனியார் சார்பாக்கல்
