Personalize Pages (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Page
tr: Sayfa

en: Personalization
tr: Kişiselleştirme
