Personalize Pages (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar

en: Page
ast: Páxina
