Personalize Pages (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Page
bg: Страница

en: Personalization
bg: Персонализация
