Personalize Pages (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Pages
mr: पाने

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Page
mr: पान
