Personalize Pages (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Variant name
bo: བྱེད་བྲག་གི་མིང

en: Variant
bo: བྱེ་བྲག

en: Personalization
bo: རང་གིས་དགོས་འདོད་ལྟར་བཟོ་བ
