Personalize Pages (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Variations
cs: Varianty

en: Add variation
cs: Přidat variantu

en: Variant name
cs: Jméno varianty

en: Personalization
cs: Přizpůsobení
