Personalize Pages (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Remove
de: Entfernen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Weight
de: Gewichtung

en: Save
de: Speichern

en: Campaign
de: Kampagne

en: Variations
de: Varianten

en: Add variation
de: Variante hinzufügen

en: Variant name
de: Varianten-Name

en: Variant
de: Variante

en: Personalization
de: Personalisierung

en: Variant label
de: Variantenbezeichnung
