Personalize Pages (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Campaign
et: Kampaania

en: Personalization
et: Personaliseerimine
