Personalize Pages (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Personalization
fa: سفارشی سازی
