Personalize Pages (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Campaign
hu: Kampány

en: Variations
hu: Variációk

en: Variant name
hu: Változat neve

en: Variant
hu: Változat

en: Personalization
hu: Személyre szabás
