Personalize Pages (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista
