Personalize Pages (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Add variation
it: Aggiungi variante

en: Variant
it: Variante

en: Personalization
it: Personalizzazione
