Personalize Pages (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre
