Personalize Pages (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Campaign
pl: Kampania

en: Variations
pl: Warianty

en: Add variation
pl: Dodaj wariację

en: Variant name
pl: Nazwa wariantu

en: Variant
pl: Wariant

en: Personalization
pl: Personalizacja
