Personalize Pages (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Variations
ro: Variații
