Personalize Pages (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Variations
ru: Вариации

en: Add variation
ru: Добавить вариант

en: Variant name
ru: Название варианта

en: Variant
ru: Вариант

en: Personalization
ru: Персонализация
