Personalize Pages (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani
