Personalize Pages (7.x-1.4) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај
