Personalize Pages (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Add variation
sv: Lägg till variation

en: Variant name
sv: Namn på variant

en: Personalization
sv: Personalisering
