Personalize Pages (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: Personalization
th: การทำให้เป็นส่วนตัว
