Personalize Pages (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Personalization
ug: شەخسىي ئۇچۇر تەڭشىگى
