Personalize Pages (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Campaign
uk: Кампанія

en: Variations
uk: Варіації

en: Add variation
uk: Додати варіант

en: Variant name
uk: Назва варіанту

en: Variant
uk: Варіант

en: Personalization
uk: Персоналізація
